VOLEYBOL MİLLİ TAKIMINA DEV SPONSOR

VOLEYBOL MİLLİ TAKIMINA DEV SPONSOR

İşitme Engelliler Spor Federasyonu ile POLİSAN firması arasında  Ankara JW Marriott Hotel ‘de Sponsorluk anlaşması için basın toplantısı düzenlendi.

Basın Toplantısında öncelikle açılış konuşmalarına yer verilirken, İşitme Engelliler Federasyonu adına başkan Sn. Yakup Ümit KİHTİR, POLİSAN adına; Genel Müdür Sn. Mehmet HACIKAMİLOĞLU ve POLİSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet Ertuğrul BİTLİS açıklamalarda bulundu.

Başkan Sn. Yakup Ümit KİHTİR; federasyonumuzun en önemli branşlarından biri olan Voleybol branşı hakkında bilgiler verirken, Erkek Milli Takımının 2015 yılında Avrupa, 2016 yılında Dünya ve 2017 yılında ise Olimpiyat şampiyonu olduğunu belirtti.

Milli takımın 2021 yılında İtalya‘da Dünya Şampiyonası, 2022 yılında ise Brezilya‘da 24. Deaflympics Yaz oyunlarına katılacağını bu yönde çalışmalarının devam ettiğini, milli takımımızın POLİSAN sayesinde daha da güçlendiğini, inşallah firmamızın katkılarıyla geçmişte almış olduğumuz başarıları tekrarlayacağını bunun için firmamıza minnettar olduklarını, bu vesile ile Sn. BİTLİS ve HACIKAMİLOĞLU ‘na bir kez daha teşekkürlerini dile getirdi.

Başkan toplantı sonunda Sn. BİTLİS ve HACIKAMİLOĞLU ‘na katkılarından dolayı Camiamız adına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Basın toplantısına, federasyonu temsilen, Voleybol Milli Takım Teknik Direktörü Sn. Osman ÇARKÇI ve Antrenör Sn. Erkal TAŞ ‘ta iştirak ettiler.